سئو سایت و بهینه سازی سایت | ایده نگاران ققنوس

سئو سایت و بهینه سازی سایت

خدمات سئو گروه ما در جهت افزایش آمار بازدید سایت شما در نتایج موتورهای جستجوگر با هدف افزایش مشتریان و ایجاد ترافیک در سایت طراحی شده اند. تک تک فعالان حوزه اینترنت ، خواستار حضور سایت خود در صفحه اول جستجوگرها هستند، اما هر سایتی پتانسیل لازم برای حضور در صفحه اول را ندارد. زیرا هر وب سایت، نام تجاری و یا کسب و کاری برای رسیدن به این هدف، همواره میبایست به روز باشد.

در حال حاضر گوگل با استفاده از بیش از ۲۰۰ پارامتر مختلف به رتبه بندی وب سایت ها در نتایج جستجو می پردازد و در سال گذشته ۵۴۰ مورد بهبود و تغییر در الگوریتم جستجوی خود ایجاد کرده است.

رویکرد ققنوس پیش از ایجاد استراتژی سئو و بهینه سازی مبتنی بر درک کسب و کار، چالش ها و اهداف شما با هدف بازگشت سرمایه شماست.

چگونه به سئو سایت شما می پردازیم؟

مشاوره سئو و بهینه سازی سایت

واحد مشاوره ما شما را در تعریف اهداف و توسعه استراتژی سئو سایت کمک خواهد کرد. گروه ما در در دو زمینه بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی فعالیت می کند در نتیجه بهترین و به صرفه ترین روش را برای اهداف اینترنتی شما ارائه خواهد داد.

بررسی فنی و تخصصی

ما با استفاده از نرم افزارها و جستجوگرهای عنکبوتی به بررسی فنی و تخصصی سایت شما می پردازیم تا به طور کامل مطمئن شویم که سایت شما به وسیله موتورهای جستجو به درستی مشاهده می شود و ایراد های و نقایص برطرف شود.

بهینه سازی و سئو متن ها

بهینه سازی عناوین و متون اخبار و مقالات سایت از جمله پارامترهای مهم در معرفی خدمات و محصولات سایت به موتورهای جستجوگر است. امروزه به روز رسانی سایت با استفاده از انتشار متن ها جز مهمترین عناصر افزایش رتبه سایت است.

بهینه سازی و سئو عکس ها

بهینه سازی عکس های وب سایت از پارامتر های تأثیر گذار در رشد ترافیک وب سایت های به شمار می رود به دلیل این که تگ نویسی و بهینه سازی حجم آن ها به موتورهای جستجو اجازه فهم و درک موضوع عکس را می دهد و درنتیجه جذب مخاطب مورد نظر

گزارش گیری و تحلیل سئو

ما با استفاده از به روز ترین نرم افزارها و پارامترهای مؤثر در سئو به بررسی و تحلیل سایت و روند رشد پروژه می پردازیم و شما می توانید به راحتی از نتایج حاصل آگاهی پیدا کنید.

تحقیقات بازار و کلمات کلیدی

در تدوین و ایجاد استراتژی سئو و بهینه سازی، تحقیقات بازار و انتخاب کلید واژه های مناسب کمک بزرگی در راه رسیدن به پیشنهاد های واقع بینانه از فرصت های بازارهای آنلاین ارائه می کند. ما همواره بر ارائه پیشنهادهای معقول و کوتاه مدت تأکید داریم.

بررسی و بهینه سازی قالب

امروزه بسیاری از سایت های ایرانی عمدتاً به دلیل بهینه نبودن قالب سایت نتیجه خوبی نمی توانند از بازار مجازی بگیرند. ما با تکیه بر فناوری های روزدنیا و آخرین پارامتر های تأثیر گذار در موتورهای جستجوگر به بهینه سازی قالب وب سایت تا جایی که قالب سایت اجازه دهد می پردازیم.

ساخت لینک داخلی و Backlink

ایجاد لینک های داخلی و بک لینک ها به موتورهای جستجو گر اجازه می دهد بسیار سریع تر مطالب مرتبط سایت را ایندکس گذاری کند.

سئو شبکه های اجتماعی

در حالی که موتورهای جستجوگر در مراحل ابتدایی رشد درک خود از یک وب سایت هستند استفاده از شبکه های احتماعی می تواند مسیر های متعددی پیش روی مخاطبان و موتورها برای رسیدن به مطالب مد نظر آن ها ایجاد کند و این یعنی رشد سریع تر سایت

بهینه سازی سرعت بارگذاری

از پارامترهایی که بسیاری به آن توجهی ندارند سرعت بارگذاری وب سایت است. ما با تکیه بر پیشرفته ترین آنالیز و تحلیل ها سرعت بارگذاری وب سایت را بهینه سازی می کنیم.

روندکاری سئو و بهینه سازی سایت

بررسی فرآیند گزارش گیری از وب سایت شما

صدور و پرداخت فاکتور گزارش و آنالیز سایت

بررسی درخواست و تماس کارشناسان با شما

ارسال درخواست بهینه سازی سایت

دریافت مابقی هزینه قرارداد پس از ورود سایت با کلمات کلیدی انتخاب شده در صفحه اول گوگل

شروع فرآیند بهینه سازی وب سایت و گزارش گیری دوماهه از روند پیشرفت

عقد قرارداد و پرداخت ۶۰ درصد قرارداد پیش از شروع پروژه

تبادل نظرو انتخاب کلیدواژه های کارآمد

نمونه پروژه های بهینه سازی سایت

چگونه میتوانم در مورد پروژه خود اطلاعاتی بیشتری دریافت کنم؟

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما می توانید درخواست خود را از طریق لینک درخواست مشاوره ارسال نمائید.

برای جست و جو بنویسید و Enter را بزنید.