سامش

فروش سیستم آنلاین سفارش چاپ ، سیستم سفارش چاپخانه ، سامانه مدیریت سفارش چاپ و تبلیغات

 

فروش سیستم آنلاین سفارش چاپ ، سیستم سفارش چاپخانه ، سامانه مدیریت سفارش چاپ و تبلیغات ، با توجه به رشد روز افزون استفاده از اینترنت در کشور و به خصوص در صنایع مختلف ضرورت ایجاد پایگاه های اینترنتی و سیستم های تخصصی باتوجه به کاربرد در صنایع مختلف بسیار حائز اهمیت است. در این سیستم ما به مدیریت جامع سفارشات مشتریان میپردازیم. سیستم مدیریت سفارشات وب ریس محصول تازه ای از شرکت وب ریس می باشد که کلیه امکانات لازم برای راه اندازی و مدیریت یک شرکت چاپ و تبلیغات را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد. لازم به ذکر است مخاطبین این سیستم چاپخانه ها، شرکت های چاپ و طراحی، دفاتر طراحی و فنی می باشند.

samesh-shotscreen

ویژگی های سامش

کاملا یکپارچه

شما با استفاده از سیستم سامش می می توانید کلیه فرآیندهای سفارش امور تبلیغاتی و خدماتی صنعت چاپ و تبلیغات را به صورت یکپارچه و به صورت تحت وب مدیریت کنید.

سطح دسترسی های مختلف

سیستم سامش دارای پنل ها با سطوح دسترسی مختلف می باشد. در این پکیج سامانه دارای چهار سطح دسترسی مدیرکل، کارمند، حسابدار و مشتری می باشد.

هوشمند و پرسرعت

این سیستم برمبنای فناوری های روز دنیا برنامه نویسی شده است. به صورتی که کاملا مطابق با خواسته شما قابلیت انطباق دارد.

مدیریت سفارش ها

سیستم سامش امکان مدیریت جامع سفارش های ثبت شده در سیستم چه توسط مشتری چه توسط کارمندان را به صورت کامل برای شما فراهم کرده است.

مدیریت حسابداری

سیستم سامش دارای حسابداری مختص به شرکت های چاپ و تبلیغات می باشد و کلیه فرآیند حسابداری شما را به راحتی هرچه ممکن مدیریت و بررسی می کند.

رابط کاربری آسان و فارسی

سهولت استفاده و راحتی کاربران از ویژگی های بارز سیستم سامش می باشد.

چرا سامش؟

گروه وب ریس با ارزیابی عملی روند و فرآیندهای کاری شرکت های تبلیغاتی و دفاتر چاپ و چاپخانه ها اقدام به برنامه نویسی سیستم یکپارچه سامش نمود. این سامانه در واقع کلیه نیازهای یک دفتر چاپ و تبلیغاتی و چاپخانه ها را فراهم آورده است و امکاناتی نظیر: ثبت سفارش آنلاین، حسابداری و مدیریت حسابداری، مدیریت چک، تاریخچه سفارش مشتریان، سطوح دسترسی مختلف برای کاربران مختلف سیستم، متصل به سامانه پیامکی و ایمیل، متصل به درگاه های اینترنتی و معین حساب افراد و بانک و صندوق ها و …

لازم به ذکر است این سیستم را میتوان در صورت نیاز شما اختصاصی سازی کرد.

samesh

برای جست و جو بنویسید و Enter را بزنید.