طراحی لوگو | طراحی آرم و نشان تجاری | ساخت لوگو |طراحی لوگو سایت

طراحی لوگو، آرم و نشان تجاری

نخستین گام در ورود به عرصه تجارت و راه اندازی کسب و کار طراحی لوگو، آرم و نشان تجاری است. در دنیای امروز برندها و نام ها نقش به سزایی در میزان فروش، ماندگاری در ذهن و رشد و توسعه کسب و کار دارا هستند. اینجا در ایده نگاران ققنوس این مهم به خوبی درک شده است و پس از درخواست شما، کار شما به خوبی بررسی و با استفاده از اصول روان شناسی و زیبایی شناختی به طراحی لوگو و برند تجاری شما می پردازیم. این نکته رو به یاد داشته باشید که هویت شرکت و سازمان شما لوگو و برند تجاری شما است پس به سادگی از کنار آن گذر نکنید …

انواع نشانه ها

نشانه های نمادین یا سمبلیک
logo-type

نشانه های نمادین یا سمبلیک

این نوع نشانه دربردارنده نمادها و پارامترهای گرافیکی است بدون استفاده از نشانه های نوشتاری به بیان و معرفی خدمات، اهداف و یا چشم اندازهای شرکت میپردازد. بسیازی از شرکت های بزرگ از این نشانه ها برای انتقال معنا و مفهوم فعالیت های شرکت به عنوان یک زبان بین المللی استفاده می کنند.

نشانه های نوشتاری (لوگوتایپ)
logo-type12

نشانه های نوشتاری (لگوتایپ)

پارامترهای اصلی تشکیل دهنده این نوع نشانه حروف، اعداد و کلمات هستند و برخی از شرکت های استفاده از نام و حروف را جایگزین استفاده از عناصر و نشانه های تصویری کرده اند. و همواره بر خوانایی برند نام در لوگو تأکید دارند. 

نشانه های ترکیبی
logo15

نشانه های تلفیقی

این نوع در مورد نشانه هایی است که ترکیب عناصر تصویری و نوشتاری است. یکی از پرکاربردترین نوع نوشته ها به حساب می آیند چرا که در کنار قدرت تصویر از بیان نوشته نیز استفاده می شود.

نمونه کارها

چگونه میتوانم در مورد پروژه خود اطلاعاتی بیشتری دریافت کنم؟

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما می توانید درخواست خود را از طریق لینک درخواست مشاوره ارسال نمائید.

برای جست و جو بنویسید و Enter را بزنید.