چرا برای کسب و کارتان نیاز به وب سایت اینترنتی دارید؟

وجود سایت برای کسب و کارهای اینترنتی به یک موضوع حیاتی تبدیل شده است. در این مطلب بررسی خواهیم کرد چرا برای کسب و کارتان نیاز به وب سایت اینترنتی دارید؟

مقدمه مطلب

شما نیز ممکن است مانند بسیاری از صاحبان کسب و کارهای کوچک بر این باور باشید که کسب و کار شما نیازی به داشتن وب سایت ندارد یا از داشتن وب سایت اختصاصی بهره ای نمی برد. یا شاید فکر می کنید چون شما از کامپیوتر استفاده نمی کنید، مشتریان شما نیز از کامپیوتر استفاده نمی کنند. این تصورات غلط هستند. این مقاله نشان می دهد که چرا شرکت ها بدون توجه به کوچک یا بزرگ بودنشان نیاز به یک وب سایت حرفه ای دارند.

۱- داشتن وب سایت موجب به دست آوردن اعتبار برای کسب و کار های کوچک می شود.

امروزه بسیاری از مشتریان کالا و خدمات مورد نیاز خود را در اینترنت جستجو می کنند. یک وب سایت اختصاصی به کسب و کارهای کوچک اعتبار می دهد. بدون داشتن یک وب سایت، مشتریان بالقوه ی شما برای خرید کالا و خدمات خود به رقبای شما روی می آورند. اگر شما در حال حاضر یک وب سایت ساده دارید، طراحی دوباره آن به صورت حرفه ای، تصویری حرفه ای و تاثیرگذارتر از کسب و کارتان برای بازدیدکنندگان فراهم خواهد کرد. داشتن وب سایت بخصوص برای کسب و کارهای خانگی که فروشگاهی برای ترویج محصولات و خدمات خود ندارند، مفید است.

۲- طراحی وب سایت موجب صرفه جویی در پول شما می شود.

شما به عنوان صاحب یک کسب و کار کوچک، احتمالا فکر می کنید که نمی توانید هزینه ساخت یک وب ساخت حرفه ای را تامین کنید اما از خسارتی که از نداشتن وب سایت خواهید دید بی خبر هستید. هزینه طراحی وب سایت بسته به نوع کسب و کار و نوع نیاز شما متفاوت است. معمولا برای کسب و کارهای کوچک هزینه ای کمتر از ۴۰۰ هزار تومان یا حتی در برخی موارد کمتر از ۱۰۰ هزار تومان دارد. در مقایسه با هزینه آگهی روزنامه، طراحی وب سایت بسیار مقرون به صرفه تر است. تبلیغات از طریق وب سایت اختصاصی هزینه ای بسیار کمتر از تبلیغات دیگر دارد.

۳- داشتن یک وب سایت شما را قادر می سازد تا مشتریان خود را همیشه از اخبار جدید کسب و کارتان مطلع نگه دارید.

وب سایت شما می تواند کاتالوگ یا بروشور آنلاین برای محصولات و سرویس های شما باشد. به روز رسانی اطلاعات محصولات و سرویس ها در وب سایت بسیار آسانتر و سریعتر از چاپ بروشور و کاتالوگ است. اطلاع رسانی از طریق وب سایت روش بسیار موثرتری برای مطلع ساختن مشتریان از محصولات جدید، برنامه های آینده، تبلیغات ویژه یا خدمات جدید است. برخلاف تبلیغات چاپی که به سرعت منسوخ می شوند، وب سایت شما می تواند اخبار و اطلاعات را کاملا به روز نگه دارد.

طراحی سایت

۴- وب سایت همیشه در دسترس است.

وب سایت شما به صورت شبانه روزی هم برای مشتریان دائمی و هم برای مشتریان بالقوه در دسترس است. حتی هنگامی که دفتر یا فروشگاه شما بسته است، مشتریان شما به راحتی می توانند در وب سایت اختصاصی شما به بررسی خدمات و محصولات شما بپردازند. با سبک زندگی پرمشغله امروزه، خرید اینترنتی بهترین گزینه برای کسانی است که قصد خرید دارند.

طراحی سایت اینترنتی

طراحی سایت اینترنتی

۵- وب سایت دسترسی به یک بازار گسترده تر را امکان پذیر می سازد.

وب سایت شما، جایگزینی مناسب برای دفتر یا فروشگاه شما برای ارائه خدمات یا کالاهای شماست. برای یک خرده فروش ، وب سایت بهترین مکان برای فروش محصولات در بازار گسترده می باشد. با یک وب سایت حتی می توان خدمات و حصولات را در سطح جهانی ارائه داد. فکر نمی کنید که قادر به فروش محصولاتتان به صورت آنلاین باشید؟ فراموش نکنید که حتی اتومبیل و خانه هم به صورت آنلاین به فروش میرسد.

۶- وب سایت مناسب ترین مکان برای نمایش کار شماست.

صرف نظر از نوع کسب و کار شما، یک وب سایت مناسب ترین مکان برای نمایش کار شماست. با نمایش نمونه کارها یا گالری تصاویر یا توضیحاتی در مورد کارهایتان می توانید آنچه را که باعث منحصر به فرد بودن کار شماست به مایش بگذاربد.

۷- با داشتن یک وب سایت در زمان خود صرفه جویی می کنید.

ارائه اطلاعات به مشتریان از طریق تلفن، رودررو، بروشور یا ایمیل زمانبر است. با یک کاتالوگ آنلاین، می توانید اطلاعات زیادی درمورد محصولات و خدمات خود ارائه دهید و وب سایت شما این کاتالوگ را به صورت نامحدود در اختیار مشتریان قرار داده و این ینی صرفه جویی در وقت شما! و زمان چیست؟ وقت طلاست!

۸- وب سایت باعث بهبود خدمات به مشتری می شود.

فرض کنید کار شما فروش محصولات سازگار با محیط زیست است و میخواهید راهنمایی هایی در مورد چگونگی بازیافت به اشتراک بگذارید، یا شاید شما یک حسابدار هستید و می خواهید به مشتریان خود مشاوره ای در مورد روش ساده حسابداری ارائه دهید. با افزودن صفحه پرسش و پاسخ، مقالات یا خبرنامه برای پاسخ به تمام سوالات مشتریان خود، می توانید آنها را به روز نگه دارید. برای ارائه خدمات و کالاها چه راهی بهتر از به اشتراک گذاری اطلاعات در وب سایت اختصاصی فروشگاه تان!

طراحی فروشگاه اینترنتی

نوشته های توصیه شده

برای جست و جو بنویسید و Enter را بزنید.