تبلیغات گوگل ادورز Google Adwords چیست؟

معرفی گوگل ادورز Google Adwords

قرار گیری در صفحه اول وب سایت با روش های مختلفی امکان پذیر می باشد. اگر با مسائل سئو ناآشنا باشید و یا اطلاعات زیادی در این رابطه نداشته باشید، می توانید با استفاده از تبلیغات گوگل ادورز Google Adwords وب سات خود را به رتبه بالایی در گوگل برسانید. در ادامه قصد داریم تا در این مقاله از وب سایت ایده نگاران ققنوس اطلاعات مفیدی به شما عزیزان ارائه نماییم. همچنین به ارائه اطلاعاتی در رابطه با تاثیر گوگل ادورز بر روی سئو نیز بپردازیم.

Google AdWords در واقع امکانی است که به شما برای بالا بردن رتبه در گوگل کمک می نماید. این تبلیغات با توجه به کلید واژه های وب سایت شما رتبه بندی می گردد. در واقع این روش به این صورت می باشد که برای شما یک حساب در نظر گرفته می شود و با استفاده از این شارژ ماهانه به گوگل بگویید که با چه کلمات کلیدی قرار است سایت شما بالا باشد و همچنین کدام یک از افراد در چه موقعیت جغرافیایی می توانند وب سایت شما را ملاحظه می نمایند.

تبلیغات گوگل ادورز Google Adwords بدین صورت است که با توجه به کلمات کلیدی شما در قسمت سمت راست در کنار کلمات جستجوی مرتبط با کلید واژه های شما کلمه “Ad” یا “Sponsored Links را خواهید دید. هر یک از کاربران با کلیک بر روی وب سایت شما می توانند مستقیما به وب سایت شما متصل شوند.

 

 

چرا باید در گوگل ادورز تبلیغ کنیم؟

 

چرا باید در گوگل ادورز تبلیغ کنیم؟

چرا باید در گوگل ادورز تبلیغ کنیم؟

 

شاید در نگاه نخست اینطور به نظر بیاید که انجام این تبلیغ منطقی نخواهد بود زیرا ما موتورهای جستجوی فراوانی داریم به همین دلیل چنانچه کاربری در سایر موتورهای جستجو اقدام به جستجو نماید، نمی تواند وب سایت ما را ملاحظه کند. این استدلال تا حدودی درست و تا حدود زیادی اشتباه است. آنچه مسلم به نظر می رسد این است که بهترین موتور جستجوگر، گوگل می باشد که مخاطبان زیادی در تمامی دنیا دارد.

یکی از مسائلی که بسیار از افراد ممکن است با آن ناآشنا باشند منبع درآمد گوگل است. جالب است بدانید یکی از منابع بسیار مهم درآمدی گوگل، از طریق همین تبلیغات می باشد .همانطور که ذکر گردید شما می توانید محیط جغرافیای خود را برای تبلیغات تعیین نمایید که همین امر کمک می نماید تا مخاطبان شما در سراسر دنیا بتوانند شما را بیابند.

یکی از محاسنی که تبلیغات گوگل ادورز Google Adwords نسبت به تبلیغاتی همچون ایحاد بنر و همچنین خرید بک لینک و رپورتاژ دارد، در رابطه با جذب مخاطبان می باشد .بسیار مهم است شما بتوانید مخاطبان خاص خود را جذب نمایید. زیرا در صورتی که کلیک از روی کنجکاوی در روش های گفته شده صورت پذیرد، کاربران  وب سایت شما را به زودی ترک خواهند نمود و همین مسئله موجب می شود تا ON time وب سایت شما پایین بیاید و تاثیر منفی بر سئو شما نیز بگذارد.

 

 

نکات مهم در استفاده از تبلیغات گوگل ادورز Google Adwords

 

نکات مهم در استفاده از تبلیغات گوگل ادورز Google Adwords

نکات مهم در استفاده از تبلیغات گوگل ادورز Google Adwords

همانطور که ذکر گردید، یکی از محاسن بسیار بزرگی که این نوع تبلیغ دارد، موجب پیشرفت و بالا بردن سئو وب سایت شما می گردد. این مورد یکی از مواردی است که در آموزش سئو و بهینه سازی سایت آموزش داده ایم. اما بهتر ست قبل از شروع کار نکات بسیار مهمی که در ادامه برای شما ذکر خواهیم نمود دقت کافی و لازم را داشته باشید.

 

آموزش ببینید

آموزش تبلیغات گوگل ادورز Google Adwords  همانند سایر مواردی که برای طراحی وب سایت بدان نیازمند می باشید، با توجه به آموزش مناسب و اصول می باشد. به همین دلیل تا زمانی که در این زمینه آموزش کافی را ندیده اید، توصیه می نمایم از هزینه کردن برای تبلیغات خودداری نمایید.

 

تجارت خود را تکمیل نمایید

هدف هر فردی در تجارت قبل از انجام تبلیغات باید از پیش تعیین شده و درست باشد در غیر این صورت هیچ فردی نمی تواند موفقیت لازم را به دست آورد . مگر زمانی که با قدم های اصولی و درست گام بردارید. به همین دلیل اگر تجارت شما و یا وب سایتتان هنوز حرفی برای گفتن ندارد، توصیه می نماییم که از این کار استفاده نکنید.

 

از کمنریت هرینه ها شروع کنید

برای تبلیغات گوگل ادورز Google Adwords خود هزینه معینی را در نظر بگیرید. اما این هزینه ها را در مرحله ابتدایی بهتر است با بودجه های کم آغاز کنید. بودجه ای با مبلغ ۲۵ تا ۵۰ دلار برای مراحل اولیه  ابتدایی می تواند برای این مورد مناسب باشد.

 

صبور باشید

قطعا این نوع تبلیغات به شما کمک می نماید تا بتوانید شناخته شوید و به جهانی شدن شما کمک نماید. اما فراموش نکنید که همانند هر کار دیگری نباید انتظار پاسخ سریع را داشته باشید. بهتر است برای این کار کمی صبوری به خرج دهید تا موفقیت خود را تضمین نمایید.

 

تاثیر گوگل ادورز بر روی سئو

 

نکات مهم در استفاده از تبلیغات گوگل ادورز Google Adwords

نکات مهم در استفاده از تبلیغات گوگل ادورز Google Adwords

 

قبل از اینکه به تاثیر تبلیغات گوگل ادورز Google Adwords بر روی سئو بپردازیم بهتر است ابتدا این سوال را مطرح نماییم که آیا می دانید سئو چیست؟ آیا با الگوریتم های موتورهای جستجو گر به خوبی آشنا هستید؟ زیرا تاثیر گوگل ادورز بر روی سئو زمانی برای شما نقش و اهمیت برجسته ای را خواهد داشت که با تمامی این ضروریات آشنا باشید.

یکی از محاسنی که برای تاثیر گوگل ادورز بر روی سئو می توان نام برد ، در رابطه با گسترده بودن این تبلیغات و همچنین سهولت آنان نسبت به سایر مباحث استفاده از سئو می باشد. در واقع این تبلیغات به شما کمک می کند که در صفحات اول وب سایت موتورهای جستجو گر بمانید و همین مسئله موجب افزایش رونق کسب و کار شما خواهد شد.

یکی از معایبی که می توان در رابطه با تاثیر گوگل ادورز بر روی سئو اشاره کرد، در رابطه با عدم پرداخت های بعدی می باشد بدین معنا که شما پس از اینکه نتوانید این هزینه را مجددا پرداخت نمایید، وب سایت شما در رتبه پایینی قرار خواهد رفت و همین مسئله در صورت عدم رعایت نکات سئو موجب می شود تا تبلیغات گوگل ادورز Google Adwords موثر واقع نگردد.

 

 

نوشته های اخیر

برای جست و جو بنویسید و Enter را بزنید.

دیجیتال مارکتینگ چیستهمه چیز درباره نماد اعتماد الکترونیکی